Sposoby na zachowanie promiennego wyglądu

Ludzkość stale poszukuje cudownego środka, który, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zatrzyma czas. Coraz więcej firm testuje najnowsze cuda medycyny. Biolodzy opracowują długowieczne diety. Trenerzy natomiast próbują ułożyć idealny zestaw ćwiczeń. Natura wie jednak lepiej. Proces starzenia się jest nieunikniony i mówiąc wprost i dobitnie-dopadnie każdego. Czy jednak są jakieś sposoby, by tę fazę nieco opóźnić? Albo chociaż złagodzić objawy, by nie były aż tak widoczne?

Medycyna anty-aging

Najnowocześniejsze koncerny wykorzystują najnowsze pomysły i badania z zakresu medycyny anti-aging. Dział ten całościowo skupia się na zachowaniu młodości i dobrej kondycji człowieka. Prowadzi diagnostykę medyczną, psychologiczną, genetyczną, dietetyczną, biologiczną i kosmetologiczną. To dzięki pracy tysięcy naukowców co rusz dowiadujemy się, o działaniach przeciwstarzeniowych danych produktów.

Oferty przeciwstarzeniowe dostępne w nowoczesnych salonach odnowy

Oprócz takich czynników jak zdrowy tryb życia, dieta i aktywność fizyczna, dbać należy również o pielęgnacje. Odpowiednie nawilżanie i cała kosmetyka zorientowana na przeciwdziałanie oznakom starzenia, jest niezwykle skuteczna.

Według naukowców 50% stanowią geny, a reszta to codzienne, indywidualne wybory każdego z nas. Zatem warto regularnie przyglądać się swojej skórze. Wizyta w salonie odnowy biologicznej może być bardzo skuteczna.

Nowa twarz z pomocą chirurga plastycznego

Do wyboru jej mnóstwo zabiegów, które gwarantują wygładzanie zmarszczek. Do najbardziej inwazyjnych należą te z zakresy medycyny estetycznej. Oprócz wstrzykiwania botoksu, można mocować specjalne, złote nici, które naciągną skórę w odpowiednich miejscach i odmłodzą twarz. Wiąże się to jednak z długotrwałą rekonwalescencją.

Przeciwstarzeniowe zabiegi kosmetyczne

Nieco mniej inwazyjne są lasery oraz zastrzyki. Coraz częściej, zamiast sztucznych, zastępczych substancji, pozyskuje się naturalne składniki. Znany jest tzw. wampirzy lifting. Zabieg ten wykorzystuje osocze bogatopłytkowe z krwi klienta. Składniki zostają profesjonalne pobrane i oddzielone od siebie. Jednorazowo wykonuje się kilkanaście zastrzyków. Po nim człowiek jest bardzo opuchnięty, a skóra zaczerwiona. Jednak już po paru dniach można zauważyć bardzo dużą poprawę. Cera wygląda na bardziej zrelaksowaną, odżywioną i, co najważniejsze, odmłodzoną. Wygładzanie zmarszczek jest tu bardzo skuteczne. Zabieg ten nie daje jednak dożywotniej gwarancji, z czasem drobne linie stają się na powrót widoczne.

 

About

You may also like...

Comments are closed.