Jaką fryzurę wybrać na ślub?

Wesele to szczególny dzień dla każdej panny młodej. Każda kobieta chce w tym czasie wyglądać wyjątkowo. Dlatego starannie wybieramy nie tylko suknie ślubną, ale także inne elementy naszej stylizacji.

Jaka fryzura ślubna będzie dla nas najbardziej odpowiednia?

Dobór odpowiedniego uczesania to dla wielu panien młodych spore wyzwanie. Na początek musimy zdecydować się na konkretny model sukni ślubnej. Do niego dopasowujemy kolejne elementy naszej stylizacji. Sytuacja komplikuje się, jeśli chcemy mieć dwie suknie. Fryzura musi pasować do obu kreacji bądź musimy się nastawić na ekspresową zmianę naszego uczesania.

Co musimy brać pod uwagę wybierając fryzurę dla siebie?

Jak wcześniej wspominano bardzo ważny jest fason sukni ślubnej. Musimy też wziąć pod uwagę kondycję naszych włosów oraz ich długość. Panie noszące na co dzień krótkie fryzurki mają zdecydowanie mnie opcji do wyboru. Ale w dzisiejszych czasach krótkie włosy nie są praktycznie żadnym problemem. Bez problemu możemy je przedłużyć do wymarzonej przez nas długości. Musimy jednak pamiętać, że przedłużanie włosów nie kosztuje mało, dlatego jeśli nie chcemy wydawać zbyt wiele, to zacznijmy o wiele wcześniej zapuszczać nasze naturalne włosy.

Nasza fryzura ślubna powinna być trwała. Zwłaszcza, jeśli uwielbiamy tańczyć. Dlatego w dniu ślubu nie eksperymentujmy z włosami. Wcześniej zamówmy sobie ślubne uczesanie. Dowiemy się czy wybrane przez nas upięcie jest trwałe, czy dobrze się w nim czujemy i jak nasza fryzura wychodzi na zdjęciach. Niestety to, co świetnie prezentuje się na żywo nie zawsze równie dobrze wygląda w obiektywie aparatu. A to właśnie zdjęcia będą jednymi z najcenniejszych pamiątek z wesela.

Nie tylko biały welon…

Wesele to świetna okazją żeby nieco poeksperymentować ze swoim wyglądem. Dalego wybierając naszą ślubną stylizację wcale nie musimy decydować się na klasyczny, biały welon. Jakie alternatywy mamy do wyboru? Hitem ostaniach lat są ślubne wianki. To romantyczna ozdoba, która idealnie pasuje do sukni ślubnej w stylu boho. Dzięki wiankowi możemy przemycić odrobinę koloru do naszej ślubnej stylizacji. Pamiętajmy żeby dopasować wielkość wianka do wielkości naszej twarzy.

Inna ciekawa opcja to wszelkiego rodzaju stroiki. W tym przypadku mamy ogromną ilość możliwości do wyboru. Ozdobne stroiki to świetna opcja, dla pań które nie lubią mieć zbyt wielu ozdób na sobie. Prawdziwe elegancki mogą wybrać ślubny kapelusz. To dość ekstrawagancki i niespotykany w Polsce element ślubnego stroju.

 

About

You may also like...

Comments are closed.