Tabletki na odchudzanie – jak ich używać z głową

Wiele osób szuka szybkich sposobów na to, aby schudnąć bez wysiłku. Wspomaganie się suplementami może skrócić czas jaki upłynie zanim zauważymy efekty. Warto jednak pamiętać, aby stosować je z głową.

Oto zasady, które pozwolą osiągnąć maksymalne efekty i nie zaszkodzić sobie.
1. Przestrzegaj zaleceń producenta.
Nigdy nie należy przekraczać zalecanej maksymalnej dawki suplementu. Ważna jest też pora i sposób stosowania. Tabletki wspomagające odchudzanie mogą mieć różne działanie. Jedne wspomagają spalanie tłuszczu, inne hamują napady głodu, jeszcze inne sprawiają, że potrzeba mniejszych porcji, aby poczuć się najedzonym. Od sposobu działania zależy sposób przyjmowania preparatu – przed posiłkiem, rano, wieczorem, przed ćwiczeniami.
2. Nie łącz ze sobą tabletek na odchudzanie.
Nie należy stosować więcej niż jednej kuracji na raz. Jeżeli chcesz przyspieszyć odchudzanie i ułatwić sobie życie, możesz sięgnąć po superfooods i naturalne produkty. Nie ma jednak sensu stosowanie na raz kilku tabletek. Mogą one wchodzić ze sobą w niepożądane interakcje.
3. Zmień swoje nawyki.
Utrata wagi zawsze wymaga wysiłku.
Tabletki jedynie wspomagają cały proces i przyspieszają go. Nie zastąpią innych zmian i nic nie pomogą, jeśli będziesz zajadać się dużymi ilościami niezdrowych potraw i przekąsek, a każdą wolną chwilę spędzać na kanapie. Tabletki wspomagające odchudzanie to nie magiczny środek, który zrobi cokolwiek bez naszego udziału. Nawet te działające w nocy muszą iść w parze ze zdrowszym stylem życia.
4. Zacznij się ruszać.
Aktywność fizyczna to niezbędny element całego procesu odchudzania. To właśnie wtedy, kiedy dbasz o siebie i spalasz tkankę tłuszczową, tabletki i one preparaty mogą zadziałać. Zauważysz, że zwiększają one efekty Twoich własnych wysiłków. To trochę tak jak z lokatą – pomnaża się tylko to, co włożysz. A w tym przypadku inwestujesz w swój wygląd i zdrowie.
5. Nie wracaj do poprzednich nawyków.
Jeśli przed rozpoczęciem odchudzania niekoniecznie interesowałeś się tym, żeby jeść i żyć zdrowo, to musisz wyrobić sobie nowe nawyki. Powrót do fast foodów i słodyczy to nie tylko gwarantowany efekt jo-jo, ale także ryzyko rozwoju z czasem wielu poważnych chorób. Zmiana powinna więc wykracza ćwiczenia poza szybkie zrzucenie kilogramów.

 

About

You may also like...

Comments are closed.