Szalona noc sylwestrowa w wyjątkowym miejscu

Ostatnia noc roku to jedna z najbardziej szalonych chwil w roku. Nikt nie chce się smucić, że za chwilę wzrośnie nasza metryka. Wolimy bawić się do późna, tańczyć i śmiać się w doborowym towarzystwie. Coraz więcej osób decyduje się na tygodniowe wyjazdy w grupie znajomych, niż jeden wieczór na sali balowej.

Sylwester z dala od miejsca zamieszkania, czyli o nowym trendzie Polaków

Gusta Polaków ulegają zmianie. Duży wpływ ma również na to wyższa pensja. Fantazja sylwestrowa jednak pozostaje. Oprócz domówek, bali, czy koncertów pod chmurką, wybieramy także wśród odważniejszych propozycji.

Egzotyczne wakacje

Polacy coraz odważniej wybierają egzotyczne oferty biur podróży. Nie ograniczają się już tylko i wyłącznie do kraju i Europy. Znacznie modniejsze są odległe destynacje.

Rodacy potrafią oszczędzać przez cały rok, ale spędzić Sylwestra w niesamowitym miejscu. Najczęściej decydują się na wypoczynek w cieniu palm lub w modnej stolicy. Przodują zatem takie miejsca jak: Kuba, Malediwy, Sydney, czy Nowy Jork. Oczywiście za taką przyjemność trzeba zapłacić nie mało. Sporo jednak można zaoszczędzić, gdy samodzielnie tworzymy listę atrakcji i bukujemy bilety bez pośrednictwa biura podróży.

Zagraniczne i krajowe kurorty dla wprawnych narciarzy

Dla niektórych sam, nawet długi weekend już nie wystarcza. Rośnie liczba osób, która korzysta z zimowego szaleństwa na nartach w modnych kurortach narciarskich. Popularne są zarówno polskie góry, jak czeskie, włoskie, czy austriackie stoki. Niektórzy wyruszają w te miejsca już przed Bożym Narodzeniem i zostają aż do Nowego Roku. Twierdzą, że takie rozwiązanie jest wygodne i opłaca się znacznie bardziej, niż jednodniowy pobyt.

Szalona noc w luksusowym miejscu

Jeśli stawiamy na wypoczynek na najwyższym poziomie, warto sprawdzić oferty hoteli i kwater prywatnych. Większość z nich można zarezerwować z dużym, nawet rocznym wyprzedzeniem. Liczmy się jednak z wysokimi cenami. Apartamenty w górach, czy nad morzem to bardzo popularny temat. Jeśli dodatkowo hotel posiada 5 gwiazdek, albo ma na wyposażeniu prawdziwe centrum odnowy biologicznej, chętnych nie brakuje. Za jedną noc można zapłacić nawet ponad tysiąc złotych! Jednakże bardzo często w takich miejscach dba się o klienta kompleksowo. Oprócz wystawnego balu, można liczyć także na znakomitą kuchnię, zamknięty koncert popularnego zespołu, niesamowity pokaz sztucznych ogni, czy kulig z pochodniami.

About

You may also like...

Comments are closed.