Liu Jo – ubrania najwyższej klasy

Marka liu jo to idealna propozycja dla wszystkich, którzy poszukują czegoś naprawdę wyszukanego oraz wyrafinowanego. To idealne podłoże na prowadzenie dobrze prosperującego biznesu franczyzowego, który będzie idealnie rozwijał się przez długie lata.

Liu Jo – ubrania najwyższej klasy. Co warto wiedzieć na temat samej marki?

Marka Liu Jo to wszechstronna propozycja dla kobiet oraz mężczyzn, którzy od swojego stylu na co dzień oczekują znacznie więcej. Początki istnienia marki Liu Jo sięgają 1995 roku. To typowa włoska propozycja, która silnie powiązana jest z regionem, z którego pochodzi oraz swoją historią. Założyciele Marco i Vannis Marchi – dwójka braci pochodzących z Capri pokazała światu nowoczesne kolekcje Liu Jo i Liu Jeans poprzez kanały multibrandowe na rynku krajowym jak i międzynarodowym i od pierwszych chwil istnienia zrobiła wiele zamieszania w świecie mody i śmiało można nazwać ją aktualnie jednym z pionierów. Marka cechuje się przede wszystkim niebywałą jakością oraz arcy ciekawymi krojami.

Franczyza – czym jest i co warto wiedzieć na jej temat zanim wystartuje się z własnym biznesem w tym modelu

Franczyza marki Liu Jo polega na współpracy pomiędzy twoim przedsiębiorstwem, a firmą Liu Jo. Firma na terenie naszego kraju reprezentowana jest przez agencję. Oprócz tego, że udziela ci zgody na pracę pod ich znakiem, to również uzyskujesz dostęp do wiedzy oraz know how.

Jakie są najważniejsze zalety oraz pozytywne aspekty pracy we franczyzie? Czy na franczyzie można zarobić?

  1. Sprzedajesz doskonale jakości ubrania marki Liu Jo, które klienci znają i kochają.

  2. Masz dostęp do wiedzy oraz rozwijasz się wraz z dobrze prosperującym gigantem.

  3. Masz gotowy pomysł na biznes o długofalowej wizji.

  4. Masz dobrze znanych klientów na całym świecie.

  5. Ryzyko niepowodzenia na początku jest o wiele mniejsze.

  6. Marka Liu Jo jest dobrze znana, dlatego nie potrzebujesz wielkich nakładów na marketing i rozpromowanie swojego biznesu wśród lokalnej społeczności.

About

You may also like...

Comments are closed.