Coś co rani – o zdradzie słów kilka

Zdrada jest chyba najczęstszym powodem, podczas którego odwiedzamy detektywa.Warto pamiętać, że zdrada to inaczej świadome i celowe działanie. Dzieje sie tak gdy przekreślimy zaufanie naszej drugiej połówki, przez co nasz związek cierpi, w wyniku czego tracimy tą drugą osobę. Zdrada jest najczęściej bardzo negatywnym zjawiskiem. Zwykle każde społeczeństwo bardzo negatywnie mówi o zdradzie. Uniesienia namiętności, miłość w stosunku do drugiej osoby są takim elementem, gdzie przychodzi moment, w którym następuje zdrada. Tak naprawdę zdrada może mieć podłoże jednorazowe, a może ciągnąć się miesiącami, a nawet latami. W takim układzie jesteśmy skazani na kłamstwo wobec drugiej osoby.

 

Zdrada może być nie tylko fizyczna, ale i psychiczna. Każdy inaczej interpretuje to pojęcie. Niektórzy pomimo ogromnej miłości do swojego ukochane, na przykład myślą o drugiej osobie. Pragną zbliżenia seksualnego z partnerem, z którym nie są w żadnym w związku. Niekiedy zaczyna się od zwykłego i niewinnego flirtu z kimś innym. Już po takim zachowaniu możemy czuć się winni i być odpowiedzialni za całą sytuację. Jeśli dopuszczamy się różnych sytuacji, typu rozmowa na temat zbliżeń seksualnych czy też pocałunek, przytulenie, może to oznaczać, że wszystko jest na drodze ku zdrady. W przypadku takiej niepewności możemy zgłosić się do detektywa, który rozwieje wszystkie nasze wątpliwości. W dużej mierze, właśnie w takiej sytuacjach, naszą jedyną deską ratunku jest detektyw.

Zdrada jest czymś ogólnym. Możemy zdradzać w sensie uczuciowym i w sensie fizycznym. W jednym przypadku zdradzamy tylko jednorazowo, w innym przypadku ciągnie się to za nami cały czas, a my nie potrafimy z tym skończyć. Zdrada to nie tylko seks. To także chęć obcowania z tą osobą, przytulanie, całowanie, wspólne wyjazdy. Najczęściej to romanse są głównym powodem, dla których tysiące par decyduje się na rozwód. Romans to nie tylko potajemne schadzki w wynajętych pokojach hotelowych. Dużo osób myli te rzeczy. Możemy w cale nie obcować z ta osobą w łóżku. Wystarczy, że się zakochamy. Pragniemy spędzać z tą osobą czas, rozmawiać z nią dotykać, budzić się i chodzić spać. Myślimy o tej osobie bezustannie. Czasami możemy o niej śnić, piszemy do niej wiadomości, patrzymy na jej zdjęcia, nie potrafimy się na niczym innym skupić. Zauroczenie czy miłość, a może zwyczajny popęd seksualny. Nieważne które z tych rzeczy, zdrada objawia się w każdym przypadku inaczej. Jeśli wątpimy w swojego partnera, warto odwiedzić detektywa i poprosić o pomoc.

 

Zdrada jak się okazuje jest jednym z najczęstszych powodów rozpadu związków. Mowa tutaj nie tylko o małżeństwach, ale także o parach, które są w związku stałym bez ślubu. Czasami sami nie jesteśmy sobie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego zdradzamy. Bywają sytuacje, gdzie w domu nam niczego nie brakuje. Po prostu czujemy taką chęć poznania drugiej osoby. Jak się okazuje, to zagadnienie należy do psychologów i osób, które są w stanie odpowiedzieć na to pytania. Niejedna osoba chce po prostu spróbować czegoś innego, zarówno w kwestii łóżkowej, jak i w relacjach z osobą, która nie jest partnerem. Kochanka, kochanek doskonały istnieją. Nieważne czy mamy do czynienia z romansem stałym czy chwilowym, zdrada opiera się na złamaniu pewnych reguł.

Niewierność to w pewnym sensie jakaś ucieczka. Od dnia codziennego, od problemów w pracy i w domu. Chociaż dla wielu z nas jest to pojęcie mało zrozumiane, tak właśnie bywa. Zdrada jest jednak ogromnym bólem zadawanym partnerowi. Nie tylko nasze zaufanie zostaje wystawione na próbę, ale też wszystkie relacje, które dotychczas budowaliśmy. Zdradzona osoba w takim momencie obwinia siebie, zadając sobie pytania, czy to ona zrobiła coś złego. Lecz warto pamiętać, że zawsze winnym jest osoba, która zdradza. Oczywiście istnieją środki łagodzące. Lecz w każdym przypadku zdradzający ma najwięcej ujemnych punktów. Warto powiedzieć, że zdrady często kończą się depresją, kompletnym załamaniem nerwowym. Najczęściej potrzebna jest tutaj wizyta u psychologa.

Co ciekawe, jak pokazują badania, to mężczyźni w większej ilości dopuszczają się zdrad. Niby oczywiste, a temat budzi jeszcze wiele kontrowersji. W przypadku kiedy to kobiety zdradzają, powodem jest najczęściej fakt, iż czegoś im w związku brakuje. Szacunek, miłe słowa czy po prostu obecność tej drugiej osoby. W takim układzie warto się zastanowić nad partnerem doskonałym. Jeśli czujemy się niekochani, szukamy kogoś innego. Jeśli natomiast wiedziemy cudowne życie, doszukujemy się czegoś, co jest nam w cale nie potrzebne. Romanse tyczą się zdrad, a zdrady tyczą się romansów.

About

You may also like...

Comments are closed.